KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12878218
nr 1287 8218
Bernt Ringqvist
(1917-1966), Sverige
Oljemålning, Stilleben. Monogramsignerad. Olja på pannå, 33x22 cm
Bernt Ringqvist, svensk bildkonstnär född 1917, död 1966.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:42:47
350 kr
450 kr
Bernt Ringqvist
Läs mer om Bernt Ringqvist